Vodafone

• English
  • Kosarad tartalma

A kosár jelenleg üres.

van a kosaradban
    Átvételkor fizetendő:
    Havidíj:
    Részletek

Sony / Sony Ericsson

Válasz
Újonc
Bartfay
Bejegyzések: 1
Regisztrált: ‎2013-07-29
0

Sony Xperia E

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy a Sony Xperia E készülékre hogyan lehetne letölteni a Samsung Galaxy készülékek ébresztőhangját? illetve hangjait? 

Adminisztrátor
Peti
Bejegyzések: 226
Regisztrált: ‎2012-01-02
0

Re: Sony Xperia E

Szia Bartfay!

Érdemes körülnézned az interneten, de a mi kínálatunkban is vannak különböző csengőhangok.

Üdv:

Peti

Alkalmankénti Látogató
Andris01
Bejegyzések: 2
Regisztrált: ‎2013-08-27
0

Sziasztok!

Vadonatúj Sone Experia E telefonon időnként leszakad a hálózatról. A legzavaróbb, hogy sokszor véletlenül veszem csak észre, ha éppen ránézek, hogy újra PIN kódot kér, mintha éppen akkor kapcsoltam volna be.

SIM kártya csere már megtörtént, de azóta még rosszabb, naponta akár 3-4 alkalommal is megtörténik.

A másik gondom a zenelejátszó. Rengeteg mp3 számot raktam rá, és pár napja lejátszás közben időnként "ugrik" mint egy hibás CD lejátszó, emellett bele is torzít a zenébe egy-egy pillanatra. Megőrjít, hogy nem tudok semmit rendesen végighallgatni.

Mitől lehetnek ezek?

Köszönettel:

Andris

szemilan
Bejegyzések: 941
Témák: 12
Elismerések: 53
Megoldások: 74
Regisztrált: ‎2012-02-23
0

Szia!

Ha bekéri újra a SIM pinkódját, akkor az nem azt jelenti, hogy leszakadt a hálóról, hanem újraindult a készülék. Érdemes gyári beállításokra visszaállítani a készüléket, majd ha így is tapasztalod a problémát, add le szervizelésre. Egy szoftver frissítés szükséges lesz. Remélhetőleg az orvosolja a problémát.

Szemilan

Ha segítségedre lehettem, kérlek, ne feledd megjelölni megoldásként, ezzel is segítve a fórumtársakat.
Bejegyzések: 2
Regisztrált: ‎2013-08-27
0

Szia!

Köszönöm szépen!

A frissítésnél és az alapbeállításokra való visszatérésnél nem sérülnek az adatok? Gondolok itt telefonszámokra, képekre, zenékre, letöltött applikációkra.

A zenelejátszóval mi lehet a gond? A SIM kártya cseréje óta tapasztalom a fentebb említett problémát.

szemilan
Bejegyzések: 941
Témák: 12
Elismerések: 53
Megoldások: 74
Regisztrált: ‎2012-02-23
0

De, ezt el is felejtettem, mielőtt elvégzed mentsél le mindent, ami kell.

Zenelejátszót pedig találsza  google play-ben is. Tölts le egyet és nézd meg azzal.

Szemilan

Ha segítségedre lehettem, kérlek, ne feledd megjelölni megoldásként, ezzel is segítve a fórumtársakat.
Bejegyzések: 1
Regisztrált: ‎2014-02-02
0

Nem tudom hogyan kell zenét törölni!! Valaki segítseeeen!!

Adminisztrátor
Peti
Bejegyzések: 226
Regisztrált: ‎2012-01-02
0

Szia lacyvok!

Érdemes letöltened egy fájlkezelőt a Play áruházból, esetleg a számítógéphez csatlakoztatva a telefont kényelmesen tudod törölni a felesleges tartalmakat a telefonról.

Üdv:
Peti