Vodafone

• English
  • Kosarad tartalma

A kosár jelenleg üres.

van a kosaradban
    Átvételkor fizetendő:
    Havidíj:
    Részletek

Samsung

Válasz
Alkalmankénti Látogató
kerticsap
Bejegyzések: 1
Regisztrált: ‎2013-02-18
0
Elfogadott válasz

Vodafone HU vagy VMAX

Jó napot!

Olyan problémám lenne, hogy most lett új telefonom és sim kártyám és amikor bekapcsoltam megkérdezte, hogy Vodafone HU vagy Vodafone VMAX. Én a Vodafone VMAX-ra mentem rá, de azóta kiderült, hogy nekem a Vodafone HU-t kellett volna, mert előfizetéses vagyok. Hogy lehetne ezt visszacsinálni?

Előre is köszi a választ!

szemilan
Bejegyzések: 917
Témák: 12
Elismerések: 50
Megoldások: 72
Regisztrált: ‎2012-02-23
0

Re: Vodafone HU vagy VMAX

Szia!

Milyen telefonról van szó? Androidnál az APN-t kell kiválasztani csak, tehát a beállításokban a vezeték nélküli hálózatok, mobilhálózat, majd hozzáférési pontok menüben át tudod állítani. Egyébként, vedd ki a SIM kártyát, tegyél bele egy másikat, majd kapcsold be. Ha nem tudsz bele másik SIM-et tenni, szerintem elég ha üresen bekapcsolod. Ezután újra megkérdezi, hogy Vodafone HU vagy Vodafone VMAX.

Vodafone HU = Előfizetéses
Vodafone VMAX = Kártyás

Szemilan

Ha segítségedre lehettem, kérlek, ne feledd megjelölni megoldásként, ezzel is segítve a fórumtársakat.

Vodafone,
a Legek Hálózata

A Vodafone kültéri országos lakossági 3G lefedettsége 98,3%. A lefedettségi adat a három hazai mobilszolgáltató és az NMHH által elfogadott definíciók, illetve módszertan alapján előállított (2014. 02. 01-i) érték.

Tudj meg többet a hálózatunkról!