Vodafone

• English
  • Kosarad tartalma

A kosár jelenleg üres.

van a kosaradban
    Átvételkor fizetendő:
    Havidíj:
    Részletek

Huawei

Válasz
Újonc Segítő
Boszi
Bejegyzések: 9
Regisztrált: ‎2012-04-03
0

Vodafone 858 Smart

Sziasztok! Segítséget kérnék a vodafone 858 smart készülékhez.Hol kell beállítani,hogy a készülék kikapcsolt állapotban is ébresszen?Eddig még minden telefonom megtette ezt,hogy pont egy okostelefon ne tegye...? A másik dolog pedig,ha a számítógéphez csatlakoztatom a benne lévő memória kártyát nem érzékeli,nem tudok semmit levenni róla sem feltenni rá.Ezt be lehet valahol állítani?Lehet,hogy ezek egyszerű dolgok,de szeretném ha működnének.A választ előre is köszönöm.

szemilan
Bejegyzések: 915
Témák: 12
Elismerések: 50
Megoldások: 72
Regisztrált: ‎2012-02-23
0

Re: Vodafone 858 Smart

Szia! Én úgy tudom, hogy az Android rendszer nem támogatja kikapcsolt állapotban az ébresztést.

A Beállítások alatt az Alkalmazások menüpontban, vagy a Tárhely alatt megtalálod az USB kapcsolatra vonatkozó lehetőségeket. Bár szerintem az állapotsorban kellene megjelennie egy értesítésnek, abban lesz, hogy a memóriakártya csatlakoztatása.

Szemilan

Ha segítségedre lehettem, kérlek, ne feledd megjelölni megoldásként, ezzel is segítve a fórumtársakat.
Bejegyzések: 9
Regisztrált: ‎2012-04-03
0

Szia! Akkor ha jól értelek bármelyik gyártótól származó androidos készülék mellé szerezzek be egy vekkert is ha fel akarok ébredni.Szomorú vagyok. Az USB kapcsolatot megoldottam a segítségeddel,az már működik.

Köszönöm a segítségedet.

szemilan
Bejegyzések: 915
Témák: 12
Elismerések: 50
Megoldások: 72
Regisztrált: ‎2012-02-23
0

Úgy tudom igen. A repülő üzemmód esetén nem tudnak hívni. Ezt tudom ajánlani.

Szemilan

Ha segítségedre lehettem, kérlek, ne feledd megjelölni megoldásként, ezzel is segítve a fórumtársakat.
Bejegyzések: 279
Regisztrált: ‎2012-01-03
0

Szia! Üzenetedet áthelyeztük a megfelelő témához.

Alkalmankénti Látogató
Bozzorgány
Bejegyzések: 1
Regisztrált: ‎2012-09-03
0

Szia! szeretnék segítséget kérni, hol találok olyan android frissítést a vodafone 858 smart telefonomra amivel tudom telepíteni az OTPsmart alkalmazását, mert a play áruház azt írta rá, nincs megfelelő softwerem frissítve, de hogy mégis melyik azt nem írta
Adminisztrátor
Tibor
Bejegyzések: 279
Regisztrált: ‎2012-01-03
0

Szia Bozzorgány,

A Vodafone 858 Smart készülék operációs rendszerére nincs frissítés, így nagy valószínűséggel az általad említett alkalmazás nem telepíthető rá. Érdemes azért az alkalmazás tulajdonosát/fejlesztőjét is megkérdezni erről.

Üdv.,

Tibor

Alkalmankénti Látogató
kisssimi
Bejegyzések: 1
Regisztrált: ‎2012-09-06
0

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy milyen programot töltsek a telóra ahhoz, hogy avi fájlokat tudjak nézni! Külön megköszönném, ha esetleg az ingyenes letöltési lehetőség helyét is meg tudnátok adni!!!

Előre is köszönet: Imre

Vodafone,
a Legek Hálózata

A Vodafone kültéri országos lakossági 3G lefedettsége 98,3%. A lefedettségi adat a három hazai mobilszolgáltató és az NMHH által elfogadott definíciók, illetve módszertan alapján előállított (2014. 02. 01-i) érték.

Tudj meg többet a hálózatunkról!