Vodafone

Előfizetések és Csomagok (Havidíjas, VitaMAX, Internet)

Válasz
Tag
mihaly
Bejegyzések: 4
Regisztrált: ‎2012-10-30
0

ExtraAdat ?

Mobilnet 7-et vásároltam.  És elvileg 2 hónapig féláron dupla adatmennyiség jár . Az lenne a kérdésem hogy jutok hozzá a dupla adatmennyiséghez ????? :smileyhappy: Hoz lehet igénybevenni ???? :smileyvery-happy: :smileyvery-happy:

szemilan
Bejegyzések: 853
Témák: 12
Elismerések: 49
Megoldások: 67
Regisztrált: ‎2012-02-23
0

Re: ExtraAdat ?

Extra adat 1GB, majd ha lement ismét Extra adat 1GB. Ha minden igaz ezt jóváírják, vagy 0 forintos tételként szerepeltetik a számlán.

De azért jobb, ha rákérdezel, vagy megvárod egy Admin/Moderátor válaszát. :smileyhappy:

Szemilan

Ha segítségedre lehettem, kérlek, ne feledd megjelölni megoldásként, ezzel is segítve a fórumtársakat.
Bejegyzések: 167
Regisztrált: ‎2012-01-02
0

Szia mihaly!

Szemilan sorait erősítenénk meg, a rendelkezésedre álló adatforgalom elérése után a Netinfo oldalán tudod kiválasztani a kiegészítő adatmennyiséget, ezek a kedvezményes időszakban nem kerülnek kiszámlázásra.

Üdv:
Peti

Tag
mihaly
0

Köszönöm a tanácsot de ez pénzbe kerül nekünk a vodafon-nál bent azt mondták hogy a Netinfo oldalon ingyen igénybe lehet venni a plussz adatmennyiséget (2 GB ) . Most rámentem a Netinfo oldalra és  az van odairva hogy ExtraAdat 1GB 1000 FT-ba kerül !!! ??????

szemilan
0

Igen, de elvileg nem számlázódik az 1000 FT. Ha mégis számlázódna, akkor az ügyfélszolgálaton jóváírják. Nekem ez így volt. :smileyhappy: Sajnos számlázódott, de jóváírták.

Szemilan

Ha segítségedre lehettem, kérlek, ne feledd megjelölni megoldásként, ezzel is segítve a fórumtársakat.
0

Köszönöm de hol lehet megrendelni vagy igénybevenni ???

szemilan
0

http://netinfo.vodafone.hu/

Extra adat 1GB és a megrendelés gomb.

"Ha ezt a kiegészítő adatopciót választod, számlazárásig belföldi adatforgalmadat 1 000 Ft-ért 1GB-tal megnöveljük. Ráadásul, ha 2012. január 31. után vásároltad előfizetésedet, havonta kétszer díjmentesen megrendelheted itt ezt a kiegészítő adatopciót, a szerződéskötéstől számított 2 hónapon keresztül."

Szemilan

0

Köszönöm és azt hol tudom megnézni hogy ez most pénzbe került vagy ingyenes volt ???

szemilan
0

A számlán rajta lesz, de ha felhívod az ügyfélszolgálatot meg tudják mondani. Nem hiszem, hogy levonná. Én a Net 7 tarifacsomagra akkor váltottam át, amikor megjelent, azért volt nálam keveredés.

Szemilan

Bejegyzések: 2
Regisztrált: ‎2012-11-18
0

Sziasztok! Ha tegnap éjjel vettem 1 GB ExtraAdatot, mikorra várható hogy megkapom?

Sajna még mindig lassú a netem :smileyfrustrated:

köszi

Vodafone,
a Legek Hálózata

A Vodafone kültéri országos lakossági 3G lefedettsége 98,3%. A lefedettségi adat a három hazai mobilszolgáltató és az NMHH által elfogadott definíciók, illetve módszertan alapján előállított (2014. 02. 01-i) érték.

Tudj meg többet a hálózatunkról!